Czy partner prawny może być ekspertem w mojej branży?

Dr Anna Hlebicka-Józefowicz nowym Partnerem DZP

Miło nam poinformować, że do grona Partnerów kancelarii Domański Zakrzewski Palinka dołącza Anna Hlebicka-Józefowicz, uznana na rynku ekspertka z obszaru regulacji i legislacji.

Dr Anna Hlebicka-Józefowicz w ramach DZP od lat rozwija doradztwo związane z procesem stanowienia prawa. Reprezentuje interesy przedsiębiorców w procesie legislacyjnym, doradza przy tworzeniu samoregulacji branżowych i bierze czynny udział w debacie na temat kluczowych zmian prawnych. Jako Partner będzie prowadziła Zespół Doradztwa Regulacyjnego, Legislacji i Compliance.

Prowadzony przez Annę zespół będzie reprezentował klientów w sprawach związanych z procesem stanowienia prawa oraz doradzał przy stosowaniu regulacji w branżach sensytywnych. Ponadto w zakresie compliance zespół będzie wspierał klientów w procesie zarządzania ryzykiem prawnym, zapewniania zgodności z obowiązującymi przepisami oraz przy wdrażaniu systemów kontroli wewnętrznej.

- Jestem przekonany, że dzięki niekwestionowanej pozycji Anny jako eksperta w dziedzinie legislacji oraz jej zaangażowaniu w codzienną pracę na rzecz klientów zespół rozwinie skrzydła i zdobędzie uznanie na rynku – podkreśla Krzysztof Zakrzewski, Partner Zarządzający DZP.

Bądź na bieżąco z DZP