Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

 • Finansowanie świadczeń zdrowotnych i refundacja leków

  10.12.2015 10 grudnia zapraszamy Państwa na konferencję "Finansowanie świadczeń zdrowotnych i refundacja leków - diagnoza potrzeb priorytetowych", którą organizujemy wspólnie z firmą Sequence.

  cały tekst

 • Współpraca pomiędzy OSD a spółkami obrotu

  09.12.2015 W dniach 9-10 grudnia odbędą się warsztaty "Problematyczne aspekty współpracy pomiędzy OSD a spółkami obrotu", w trakcie których wygłosi wygłosi prelekcję Katarzyna Radzewicz.

  cały tekst

 • III Międzynarodowa Konferencja Przemysłu Chemii Budowlanej

  08.12.2015 8 grudnia w Golden Floor Plaza w Warszawie odbędzie się III Międzynarodowa Konferencja Przemysłu Chemii Budowlanej. W wydarzeniu wezmą udział nasi eksperci z Praktyki Life Sciences: Tomasz Kaczyński, Senior Associate oraz Marta Balcerowska, Associate, którzy wygłoszą prelekcję pt. "Praktyki antykonkurencyjne na rynku chemii budowlanej – przegląd orzecznictwa i praktyki UOKiK".

  cały tekst

 • Śniadanie z prawem pracy "Przeciwdziałanie mobbingowi - aspekty praktycze"

  28.11.2015 28 października, w naszym biurze w Warszawie, odbędzie się kolejne "Śniadanie z prawem pracy", które tym razem poświęcimy problemowi mobbingu. Spotkanie współorganizujemy z firmą badawczą Millward Brown, a z ramienia DZP prezentacje poprowadzą Agata Mierzwa, Filip Sodulski i Łukasz Górzny - eksperci z Praktyki Prawa Pracy.

  cały tekst

 • Seminarium "Polska, największy beneficjent funduszy Unii Europejskiej"

  26.11.2015 26 listopada wspólnie z Hiszpańską Konfederacją Organizacji Przedsiębiorców (CEOE), Polsko-Hiszpańską Izbą Gospodarczą, Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Madrycie oraz Crido Taxand i Bankiem Zachodnim WBK Grupa Santander, zapraszamy Państwa na seminarium pt. "Polska, największy beneficjent funduszy Unii Europejskiej. Jak na tym skorzystać?". Wydarzenie odbędzie się w siedzibie CEOE, Diego de León 50 w Madrycie.

  cały tekst

 • Śniadanie biznesowe "Pułapki w miejscowych przepisach środowiskowych"

  26.11.2015 26 listopada zapraszamy Państwa na śniadanie biznesowe, którego tematem będą "Pułapki w miejscowych przepisach środowiskowych". Spotykamy się o 9.30 w warszawskim biurze naszej kancelarii. O przepisach środowiskowych opowiedzą Państwu eksperci z Praktyki Infrastruktury i Energetyki - Daniel Chojnacki, Agnieszka Łoniewska i Maciej Białek.

  cały tekst

 • Konferencja "IV Emission and Energy Trading Summit"

  26.11.2015 26 listopada odbędzie się IV edycja konferencji "Emission and Energy Trading Summit" poświęcona tematyce handlu energią i uprawnieniami do emisji CO2. W ramach wydarzenia będzie miała miejsce debata panelowa "Przyszłość rynku CO2 i energii elektrycznej - perspektywa krótko- i długofalowa", której moderatorem będzie Agnieszka Łoniewska, Associate z Praktyki Infrastruktury i Energetyki naszej kancelarii.

  cały tekst

 • Warsztaty "Badania i rozwój w farmacji"

  26.11.2015 W dniach 26-27 listopada odbędą się warsztaty "Badania i rozwój w farmacji. Zarządzanie - Finansowanie - Aspekty prawne". W spotkaniu wezmą udział eksperci z Praktyki Life Sciences w naszej kancelarii - Patryk Turzański i Walery Arnaudow, którzy poprowadzą prezentację pt. "Aspekty prawne dotyczące kontraktacji umów dotyczących prowadzenia badań".

  cały tekst

 • Konferencja "Trusted Cloud Day"

  26.11.2015 26 listopada odbędzie się konferencja Trusted Cloud Day, podczas której Wojciech Dziomdziora i Bartosz Marcinkowski, eksperci z naszej kancelarii, wygłoszą prelekcję pt. "Ochrona danych osobowych przy wdrożeniu usług chmury obliczeniowej". Nasza kancelaria jest także Partnerem całego wydarzenia.

  cały tekst

 • Konferencja "Nowe prawo pocztowe"

  25.11.2015 25 listopada w Hotelu Courtyard by Marriott odbędzie się IV edycja konferencji "Nowe prawo pocztowe", podczas której Wojciech Dziomdziora wygłosi prelekcję pt. "Prawne aspekty obsługi sektora e-commerce: odpowiedzialność dostawcy w transakcjach e-commerce, uwarunkowania prawne obsługi zwrotów, sytuacja prawna dostawcy wobec stron transakcji e-commerce”, a Bartosz Marcinkowski przedstawi temat "Ochrona danych osobowych i prywatności w działalności pocztowej i kurierskiej".

  cały tekst

 • Konferencja "Nowe wyzwania na rynku wyrobów medycznych"

  24.11.2015 Już 24 listopada zapraszamy na kolejną konferencję przygotowaną dla branży medycznej i farmaceutycznej przez naszą kancelarię. Tym razem tematem spotkania będą "Nowe wyzwania na rynku wyrobów medycznych w świetle nowelizacji obowiązujących przepisów oraz praktyki właściwych organów".

  cały tekst

 • DZP na Targach Ferie Intergune w Bilbao

  23.11.2015

  cały tekst

 • Warsztaty "Ochrona danych pomiarowych w sektorze energetycznym"

  23.11.2015 W dniach 23-24 listopada w hotelu Sheraton odbędzie się konferencja "Ochrona danych pomiarowych w sektorze energetycznym". W trakcie wydarzenia swoją wiedzą podzielą się z Państwem eksperci z naszej kancelarii - Aleksandra Auleytner wygłosi prelekcję pt. "Planowane zmiany Prawa Energetycznego oraz unijnych przepisów o ochronie danych osobowych", natomiast Jakub Kubalski przedstawi temat "Operator Informacji Pomiarowych, jako podmiot odpowiedzialny za zarządzanie danymi pomiarowymi".

  cały tekst

 • Śniadanie biznesowe "In and Out of CEE"

  19.11.2015 19 listopada w Zurychu odbędzie się śniadanie biznesowe "In and Out of CEE", w którym Joanna Wierzejska, szef Praktyki Podatkowej DZP, wygłosi prelekcję poświęconą zagranicznym spółkom kontrolowanym.

  cały tekst

 • Konferencja "Backup & Storage Systems"

  18.11.2015 18 listopada w Golden Floor Plaza w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji Backup & Storage Systems. Na konferencji prelekcję pt. "Prawne aspekty korzystania z systemów backup – postanowienia umowne, dane osobowe, licencje” wygłosi Jakub Kubalski, Associate w Praktyce IP&TMT.

  cały tekst

 • Debata "Telemedycyna - nowe kierunki rozwoju medycyny"

  17.11.2015 17 listopada odbędzie się debata pt. "Telemedycyna - nowe kierunki rozwoju medycyny", organizowana przez Krajową Izbę Gospodarczą. W dyskusji weźmie udział Michał Czarnuch, Senior Associate z Praktyki Life Sciences naszej kancelarii.

  cały tekst

 • XII Międzynarodowa Konferencja "Termiczne przekształcanie odpadów"

  17.11.2015 W dniach 17-19 listopada w Krakowie odbędzie się XII Międzynarodowa Konferencja "Termiczne przekształcanie odpadów - od planów do realizacji". Podczas konferencji prelekcję pt. "Budowa ZTPOK jako inicjatywa prywatna - czy to realne?" wygłosi Marcin Krakowiak, Partner i Szef Praktyki Infrastruktury i Energetyki.

  cały tekst

 • Polsko-Niemieckie Forum Prawa i Gospodarki 2015

  05.11.2015 5 listopada odbędzie się Polsko-Niemieckie Forum Prawa i Gospodarki. W panelu "Aktualne wyzwania dla Compliance Management Systeme" wygłoszą Joanna Schubel i Monika Malinowska-Hyla.

  cały tekst

Bądź na bieżąco z DZP