Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

Pierwsza w Polsce kompleksowa usługa zabezpieczenia majątku

04.11.2013

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów z sektora corporate private banking, kancelaria Domański Zakrzewski Palinka oraz Noble Bank wprowadzili na rynek nową usługę - Wealth Guard. To pierwsza, tak wielowymiarowa usługa na polskim rynku.

Usługa Wealth Guard to kompleksowe zabezpieczenie majątku, dzięki któremu klienci mogą powierzyć zaufanym doradcom nie tylko kwestie zarządzania prywatnymi inwestycjami czy majątkiem firmy, ale także doradztwo prawne i podatkowe oraz zabezpieczenie przyszłości najbliższych. Rozwiązania wypracowane przez kancelarię DZP obejmą m.in. obszary corporate governance, sukcesji, planowania podatkowego oraz ochrony prywatności. Klienci mogą korzystać z usługi od drugiej połowy września.

Wealth Guard jest wzbogaceniem oferty świadczonej przez DZP na rzecz przedsiębiorców indywidualnych. Wykorzystując wiedzę i doświadczenie m.in. w zakresie prawa gospodarczego, podatkowego i spadkowego, świadczymy szyte na miarę doradztwo prawne i podatkowe dla przedsiębiorców prywatnych, ich rodzin, kontrolowanych przez nich spółek, firm rodzinnych, prywatnych organizacji oraz rodzinnych funduszy powierniczych.

Bądź na bieżąco z DZP