Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

Miło nam poinformować, że 1 lipca 5 prawników od lat związanych z naszą kancelarią dołączyło do grona Partnerów.

Wśród nowonominowanych Partnerów są:

Przemyslaw Furmaga partnerPrzemysław Furmaga | Radca Prawny

Doradzam klientom przede wszystkim przy krajowych i zagranicznych transakcjach M&A, występując zarówno po stronie wielkich korporacji, funduszy private equity, jak i mniejszych firm. Wspieram także właścicieli przedsiębiorstw, zwłaszcza firm rodzinnych. Prowadzę szkolenia i warsztaty, poświęcone transakcjom M&A oraz prawu spółek.

W mojej pracy szczególny nacisk kładę na zrozumienie biznesu klienta, sprawną komunikację oraz szukanie optymalnych rozwiązań.

Anna Glapa partnerAnna Glapa | Adwokat

Specjalizuję się przede wszystkim w zakresie pomocy publicznej, funduszy unijnych oraz innych form wsparcia publicznego. Oferuję także wsparcie na rzecz sektora transportu. Wraz z zespołem doradzamy przy wieloaspektowych przedsięwzięciach, w tym projektach restrukturyzacyjnych. Na co dzień współpracujemy z publicznymi i prywatnymi przedsiębiorstwami, jak również z instytucjami publicznymi czy Komisją Europejską.

W pracy liczy się dla mnie bezpośrednia relacja i praktyczne podejście do problemów prawnych klienta, z uwzględnieniem specyfiki rynku, na którym działa.

Agata Mierzwa partnerAgata Mierzwa | Adwokat

Od kilkunastu lat doradzam klientom w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Wraz z zespołem bierzemy aktywny udział w procesach negocjacyjnych ze związkami zawodowymi, restrukturyzacjach zatrudnienia, czy modelowaniu optymalnych systemów wynagradzania.

Dobrze wiem, jak sensytywną dziedziną jest prawo pracy, dlatego zawsze staram się najpierw dobrze poznać klienta i jego potrzeby, z największą uwagą traktując nawet najmniejsze zlecenia. Moim konikiem jest prawo antydyskryminacyjne, stąd sporą część praktyki stanowią sprawy i spory z tego zakresu. 

Pawel Piorunski partnerPaweł Pioruński | Radca Prawny

Moja współpraca z kancelarią trwa od ponad 10 lat. Od 2012 roku kieruję pracami kilkuosobowego biura we Wrocławiu.

Specjalizuję się w prawie handlowym i cywilnym, ze szczególnym uwzględnieniem międzynarodowych transakcji M&A oraz negocjacji kontraktów handlowych. Doradzam również klientom w sporach korporacyjnych, zarówno na etapie przedprocesowym, jak i w postępowaniach sądowych. Staram się, aby skomplikowana materia prawna oraz procedury były zawsze przedstawione przystępnie, ułatwiając klientom prowadzenie ich biznesu.

Jose Luis Villacampa partnerJosé Luis Villacampa Varea | Abogado 

Od ponad dekady pracuję w DZP, doradzając głównie klientom z sektorów budowlanego i energetycznego prowadzącym działalność gospodarczą w Polsce.

Zgodnie z założeniami naszego Spanish desk, aktywnie uczestniczę także w doradztwie na rzecz hiszpańskojęzycznych klientów z innych sektorów inwestujących w Polsce i wspieranych przez naszą kancelarię, jak również polskich przedsiębiorców rozpoczynających działalność na rynkach hiszpańskojęzycznych. Jednocześnie kieruję zespołem doradzającym klientom włoskim.

Bądź na bieżąco z DZP