Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

 • Najnowsze zmiany w Kodeksie postępowania cywilnego

  05.04.2023 Bartosz Karolczyk, Counsel z Praktyki Postępowań Spornych, podczas konferencji dotyczącej nowelizacji KPC, wygłosi prelekcję na temat zaktualizowanych przepisów w zakresie postępowań dowodowych.

  cały tekst

 • XIV Warszawskie Dni Informatyki

  31.03.2023 W dniach 31 marca i 1 kwietnia odbędzie się największe wydarzenie IT dla specjalistów i studentów w Polsce. Jedną z prelegentek będzie Karolina Kulikowska-Gruszecka, która opowie o roli Project Managera w konstruowaniu i negocjowaniu dobrej umowy IT.

  cały tekst

 • LegalTech Forum 2023. Innowacje w praktyce prawniczej

  30.03.2023 30 marca Aleksandra Auleytner i Marek Laskowski będą prelegentami konferencji o trendach rozwojowych w obszarze wykorzystania nowoczesnych technologii w codziennej pracy kancelarii prawnych i działów prawnych firm.

  cały tekst

 • III Ogólnopolska Konferencja Ochrona Środowiska w Nowej Rzeczywistości

  30.03.2023 30 marca odbędzie się III Ogólnopolska Konferencja Ochrona Środowiska w Nowej Rzeczywistości, podczas której eksperci z zakresu ochrony środowiska - w tym Maciej Białek z zespołu ochrony środowiska - poruszą najważniejsze kwestie dotyczące gospodarowania odpadami.

  cały tekst

 • ESG & Sustainability Forum „Go to the future”

  29.03.2023 Anna Partyka-Opiela i Rafał Hajduk będą uczestnikami forum, w trakcie którego będą rozmawiać o najnowszych trendach w obszarze ESG, w tym o potrzebie budowania odpowiedzialnego środowiska biznesowego i konieczności rozpoczęcia zrównoważonej transformacji energetycznej w Polsce.

  cały tekst

 • CEE Cybersecurity Forum 2023

  28.03.2023 Marek Laskowski, IT Director, w trakcie forum opowie o tym dlaczego cyberbezpieczeństwo jest jednym z kluczowych elementów działalności departamentu IT kancelarii prawnej oraz z jakimi wyzwaniami w tym obszarze będą mierzyć polskie i międzynarodowe firmy doradcze.

  cały tekst

 • Nowe zasady oceny porozumień wertykalnych w świetle VBER 2022

  28.03.2023 Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka wraz ze Stowarzyszeniem Prawa Konkurencji zapraszają 28 marca na warsztaty poświęcone nowym zasadom zawierania porozumień wertykalnych między przedsiębiorcami.

  cały tekst

 • 9. Ogólnopolska Konferencja Compliance & AML

  22.03.2023 Piotr Jackowski, Partner z Praktyki Rynków Kapitałowych i Instytucji Finansowych weźmie udział w panelu o wyzwaniach etyki i compliance w procesie fuzji i przejęć w czasach kryzysu.

  cały tekst

 • Konferencja RE-Source Poland

  21.03.2023 Rafał Hajduk weźmie udział w panelu dyskusyjnym „Przyszłość OZE i umów cPPA w obliczu kryzysu energetycznego i nowych regulacji”, w trakcie którego opowie m.in. o swoim doświadczeniu przy tworzeniu umów cPPA oraz omówi prognozy dotyczące przyszłości tego segmentu.

  cały tekst

 • X Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych

  20.03.2023 Kolejna edycja kongresu, który skupia przedstawicieli i właścicieli firm rodzinnych w Polsce, odbędzie się pod hasłem fundacji rodzinnej. Nasi eksperci Joanna Wierzejska, Piotr Andrzejczak, Grzegorz Sprawka i Jakub Wieszczeczyński podzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami.

  cały tekst

 • Nowelizacja kodeksu pracy 2023 r. - Kontrola trzeźwości w zakładzie pracy

  16.03.2023 Podczas webinarium Agata Mierzwa oraz Justyna Tyc-Brzosko opowiedzą, na jakich zasadach można wprowadzić kontrolę trzeźwości i jakie można wyciągnąć konsekwencje w stosunku do osób łamiących przepisy.

  cały tekst

 • Reklama wyrobów medycznych – co zmieniło się po 1 stycznia

  14.03.2023 Eksperci z Praktyki Life Sciences, Marek Paluch oraz Olga Chodorowska, podczas szkolenia dla przedsiębiorców z branży wyrobów medycznych, przybliżą aktualne regulacje dotyczące reklamy tych produktów, które weszły w życie 1 stycznia br.

  cały tekst

 • VIII Toruński Przegląd Orzecznictwa Podatkowego

  10.03.2023 Artur Nowak, Partner z Praktyki Podatkowej, weźmie udział w konferencji, której celem jest prezentacja i analiza najważniejszych oraz najbardziej reprezentatywnych orzeczeń sądów i trybunałów dotyczących problematyki podatkowej zapadłych w roku 2022.

  cały tekst

 • VI Forum Operatorów Farm Wiatrowych

  08.03.2023 Rafał Hajduk weźmie udział w panelu pt. „Funkcjonowanie przedsiębiorstw wytwórczych w dobie regulacji cen energii elektrycznej – wyzwania oraz możliwe optymalizacje”, podczas którego omówi m.in. wpływ regulacji cen na działalność wytwórców energii elektrycznej.

  cały tekst

 • 31 edycja konferencji IPBA w Dubaju

  07.03.2023 Tematem tegorocznej konferencji IPBA będzie prawo i środowisko po pandemii. W wydarzeniu weźmie udział Katarzyna Kuźma, Partner z Praktyki Infrastruktury i Energetyki, która będzie jedną z panelistek dyskusji o kryteriach środowiskowych branych pod uwagę przy zamówieniach publicznych.

  cały tekst

 • Fundacje rodzinne, czyli inwestycje w startupy w obliczu sukcesji i poszukiwania innowacji

  07.03.2023 W ramach gali wieńczącej konkurs Business Angel of the Year 2022, którego partnerem jest DZP, odbył się panel z udziałem Joanny Wierzejskiej na temat poszukiwania przez firmy rodzinne możliwości dywersyfikacji inwestycji.

  cały tekst

 • Offshore Wind – Ryzyko, Bezpieczeństwo, Finansowanie

  06.03.2023 Bartosz Karolczyk, Counsel z Praktyki Postepowań Spornych, weźmie udział w konferencji organizowanej przez spółki należące do MJM Holdings na temat o bezpieczeństwa finansowego łańcucha dostaw sektora MEW na każdym etapie inwestycji.

  cały tekst

 • Finał konkursu arbitrażowego dla aplikantek i aplikantów adwokackich

  04.03.2023 Tadeusz Piątek, Counsel z Praktyki IP&TMT, wygłosi słowo wstępne podczas spotkania finałowego I edycji Konkursu Arbitrażowego dla aplikantów im. dr. Tadeusza Szurskiego. Organizatorami inicjatywy są Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie oraz Akademia Leona Koźmińskiego i Sąd Arbitrażowy przy KIG.

  cały tekst

Bądź na bieżąco z DZP