Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

 • Raportowanie ESG w prawie i praktyce

  08.11.2023 W dniach 8-9 listopada odbędzie się szkolenie organizowane przez MMC Polska, podczas którego Anna Partyka-Opiela, szefowa zespołu compliance omówi wymogi dotyczące raportowania ESG.

  cały tekst

 • Doroczne spotkanie IBA 2023

  29.10.2023 Sześciu ekspertów DZP weźmie udział w corocznym spotkaniu organizowanym przez International Bar Association, które w tym roku odbędzie się w dniach 29 października - 3 listopada w Paryżu.

  cały tekst

 • DORA Forum 2023

  24.10.2023 W ramach wydarzenia, którego celem jest omówienie wyzwań związanych z wdrożeniem wymogów Digital Operational Resilience Act, Karolina Kulikowska-Gruszecka poprowadzi warsztat o tym, jak zapobiegać, wykrywać oraz reagować na incydent związany z ICT.

  cały tekst

 • The Hack Summit

  19.10.2023 Karolina Kulikowska-Gruszecka, Martyna Gruszka i Marcin Stępień z Praktyki IP&TMT wezmą udział w największej w Polsce konferencji z obszaru cyberbezpieczeństwa, która odbędzie się w dniach 19-20 października.

  cały tekst

 • XIX Forum Farmacji Przemysłowej

  18.10.2023 Eksperci z Praktyki Life Sciences, Tomasz Kaczyński, Paweł Kaźmierczyk i Marek Paluch wezmą udział u konferencji poświęconej zagadnieniom z obszaru produkcji oraz rejestracji produktów leczniczych.

  cały tekst

 • Nowa żywność – co to oznacza dla Twojego biznesu?

  12.10.2023 Nasi eksperci z Praktyki Life Sciences, Michał Czarnuch oraz Paweł Mirosz, wyjaśnią uczestnikom spotkania jak bezpiecznie poruszać się w obowiązujących regulacjach prawnych przy wprowadzaniu na rynek nowych produktów mogących uzyskać status żywności. 

  cały tekst

 • E-commerce na rynku farmaceutycznym oraz health & beauty

  04.10.2023 Eksperci z Praktyki Life Sciences wezmą udział w konferencji poświęconej trendom, ograniczeniom oraz szansom związanym z funkcjonowaniem produktów farmaceutycznych na rynku e-commerce.

  cały tekst

 • POLAGRA 2023

  28.09.2023 Podczas tegorocznej edycji konferencji towarzyszącej targom POLAGRA Paweł Mirosz, doradca ds. prawa żywnościowego, omówi kwestie urzędowych kontroli żywności. Nasi eksperci spotkają się także z uczestnikami targów na dedykowanym stoisku w Strefie Kancelarii.

  cały tekst

 • Czas na ESG

  27.09.2023 W dniach 27-28 września odbędzie się konferencja podczas której Anna Partyka-Opiela, szefowa zespołu compliance oraz Maria Papis, Associate, poprowadzą panel dotyczący rozwiązań wpływających na dobrostan pracowników.

  cały tekst

 • XI Konferencja Stowarzyszenia Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców

  27.09.2023 Tomasz Darowski i Kamil Pociecha z Praktyki Infrastruktury i Energetyki wezmą udział w konferencji organizowanej przez Stowarzyszenie Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców oraz Arbitrażowy Sąd Budowlany.

  cały tekst

 • IX Kongres Energetyczny DISE - Transformacja energetyczna sposobem na wyjście z kryzysu

  27.09.2023 Rafał Hajduk i Paweł Grzejszczak, Partnerzy z Praktyki Infrastruktury i Energetyki wezmą udział w wydarzeniu, podczas którego wraz z innymi ekspertami porozmawiają o największych wyzwaniach polskiej energetyki.

  cały tekst

 • Camp ESG

  25.09.2023 Spotkanie poświęcone będzie tematyce wdrażania i efektywnego zarządzania strategią ESG w organizacjach. W jego ramach warsztat na temat diversity i inclusion w dokumentach poprowadzi Anna Partyka-Opiela.

  cały tekst

 • Wykorzystanie potencjału ukraińskiej i polskiej digitalizacji w sektorze healthcare

  21.09.2023 Michał Czarnuch, szef Praktyki Life Sciences weźmie udział w webinarze organizowanym przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców dotyczącym współpracy polsko-ukraińskiej w dziedzinie digitalizacji opieki zdrowotnej.

  cały tekst

 • Certyfikacja wykonawców zamówień publicznych

  20.09.2023 Katarzyna Kuźma i Wojciech Hartung podczas śniadania biznesowego, które odbędzie się 20 września omówią rozwiązania przedstawione w projekcie ustawy o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych.

  cały tekst

 • Jak zaadresować problem braku dostępności produktów leczniczych? Obrady Okrągłego Stołu

  20.09.2023 Eksperci z DZP Tomasz Kaczyński i Paulina Kumkowska wraz z przedstawicielami Izby Gospodarczej „Farmacja Polska”, będą rozmawiać o proponowanych rozwiązaniach zwiększających dostępność produktów leczniczych na rynku.

  cały tekst

 • VII Kongres Next Generation

  18.09.2023 Piotr Andrzejczak, Jakub Wieszczeczyński, Joanna Wierzejska i Grzegorz Sprawka wezmą udział w spotkaniu, które odbędzie się w dniach 18-19 września, pod hasłem Pokolenie RE. REvision. REconnect. REdesign.

  cały tekst

 • NIL IN SUMMIT

  15.09.2023 Paweł Kaźmierczyk, Senior Associate z Praktyki Life Sciences, podczas I Kongresu Lekarzy Innowatorów poprowadzi panel dotyczący danych medycznych.

  cały tekst

 • Seminarium AIJA na temat zamówień publicznych w Atenach

  14.09.2023 W ramach wrześniowego seminarium AIJA Tomasz Michalczyk, Partner z Praktyki Infrastruktury i Energetyki, poprowadzi panel dyskusyjny na temat rozporządzenia w sprawie dotacji zagranicznych.

  cały tekst

Bądź na bieżąco z DZP