Co słychać w DZP?

Nasze aktualne projekty.

Zakończenie konsolidacji Remak-Rozruch (obecnie SBB ENERGY)

03.11.2014 3 listopada zakończył się proces konsolidacyjny w grupie Remak-Rozruch SA. W wyniku przejęcia spółki Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Remontowe Energetyki i Przemysłu Remak-Rozruch SA przez spółkę SBB Investments SA, będącą jedynym akcjonariuszem Remak-Rozruch.

cały tekst

Udziały lidera na rynku klejarskim sprzedane

22.10.2014 Praktyka Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć oraz Praktyka Podatkowa doradzały wspólnikom Zakładów Chemicznych Bochem sp. z o.o. przy sprzedaży udziałów spółki, producenta klejów, laminatów i środków antyadhezyjnych.

cały tekst

Polsko-hiszpańskie konsorcjum odbierze odpady z terenu aglomeracji poznańskiej

18.08.2014 7 sierpnia Związek Międzygminny "Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej" podpisał umowę z konsorcjum spółek FB Serwis SA oraz Cespa Compañia Española de Servicios Públicos Auxiliares SA na odbiór odpadów komunalnych zmieszanych i odpadów zielonych oraz zagospodarowanie odpadów zbieranych selektywnie powstających na terenie aglomeracji poznańskiej.

cały tekst

Wygrana DZP przed NSA - wiaty przystankowe w Warszawie niezagrożone

14.05.2014 13 maja 2014 Naczelny Sąd Administracyjny oddalił skargę kasacyjną konsorcjum CAM Polska Outdoor sp. z o.o. i CAM Media S.A w sprawie wyboru oferty konsorcjum AMS oraz Stroer Polska w postępowaniu na budowę i eksploatację wiat przystankowych w modelu koncesji na roboty budowlane prowadzonym przez Zarząd Transportu Miejskiego m. st. Warszawy.

cały tekst

Spalarnia w Poznaniu - zawarto transakcje zabezpieczające

17.04.2014 Poznańska instalacja termicznego przekształcania odpadów komunalnych jest nie tylko pierwszą spalarnią w Polsce realizowaną w modelu PPP, pierwszym projektem "hybrydowym" tej skali (tj. łączącym środki prywatne ze środkami publicznymi, pochodzącymi z dotacji ze środków unijnych), ale także pierwszą inwestycją samorządową, w której wdrożono niestandardowe rozwiązania w zakresie struktury finansowania projektu.

cały tekst

Budowa spalarni odpadów w Bydgoszczy może być kontynuowana

26.03.2014 26 marca 2014 r. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Bydgoszczy oddalił skargi trzech organizacji ekologicznych dotyczące pozwolenia na budowę spalarni odpadów w Bydgoszczy. Inwestorem przedsięwzięcia jest Międzygminny Kompleks Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura sp. z o.o. w Bydgoszczy, zaś wykonawcą inwestycji konsorcjum ASTER Astaldi S.p.A, TM.E. S.p.A. i Termomeccanica Ecologia s.c.

cały tekst

Bądź na bieżąco z DZP